Firma Tadeusz Baraniecki Natura Film została założona jesienią 2014 roku. Od początku nastawiona jest na uwiecznianie przyrody, środowiska naturalnego oraz ludzi z nim związanych. Człowiek – widziany przez pryzmat przyrody – jest bohaterem wielu moich produkcji. Współpracuje z najlepszymi fachowcami w dziedzinach: dźwięku, tekstu zarówno pisanego, jak i mówionego, montażu.

Moje filmy są konsultowane przez specjalistów z dziedziny ochrony przyrody, leśnictwa, biologii itp. Pragnę by obraz – element osobiście mi najbliższy był wart obejrzenia.

OFERTA

Potrzebujesz ujęć filmowych dzikich zwierząt? Chcesz zlecić mi stworzenie filmu? Jestem nastawiony na długoterminowe realizacje nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.
Tam, gdzie nie można ustawić modeli, gdzie nie ma szans na powtórkę ujęcia czy zainstalowanie studyjnego oświetlenia. Moje studio, to natura, biorę od niej to, co mi sama daje. Filmowanie przyrody to nie tylko sprzęt i doświadczenie, to również zamiłowanie i pasja. Wszystko to łącze w swojej pracy.

W zakres działań firmy wchodzi:

Realizacja filmów promocyjnych i edukacyjnych,
Zdjęcia filmowe z dzikimi zwierzętami,
Zdjęcia filmowe lotnicze,
Zdjęcia fotograficzne,
Realizacja materiałów edukacyjno-promocyjnych (foldery, przewodniki, broszury).

Materiał realizuje w jakości 4K. Przy użyciu nowoczesnych technik filmowych dynamizujacych obraz (stabilizator ruchu, slider, kran, dron, zdjęcia typu timelapse i hyperlapse).